Technik logistyk

Ivy

Europejski lider kompleksowego wsparcia biznesu z zakresu BPO i analizy danych. Globalnie zatrudnia 45 tysięcy pracowników w 18 krajach. W Polsce w 3 oddziałach pracuje prawie 1200 osób. Ivy Polska oferuje swoim klientom wsparcie w zakresie napraw sprzętu elektronicznego (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne). Bydgoski oddział obsługuje znane marki, takie jak: AMAZON, DELL, GOOGLE, HP, MICROSOFT, TESCO.

Recykling IT

Recykling IT to część Sims Recycling Solutions, jednego z globalnych liderów w obrocie używanym sprzętem IT (m.in. Apple, Dell, HP, Lenovo, Samsung), działającym w 30 krajach na 5 kontynentach. Jest oficjalnym partnerem firmy Microsoft, który dostarcza najnowsze, legalne oprogramowanie do sprzętu IT.

Kaufland

Kaufland to sieć sklepów wielkopowierzchniowych, należących do niemieckiej grupy Schwarz. Nowy magazyn o powierzchni ok. 45 tysięcy m2 będzie trzecim obiektem tego typu w Polsce i obsłuży 67 marketów położonych w północnej części kraju. Nowy magazyn zapewni sieci handlowej skrócenie drogi dostaw, co wpłynąć ma m.in. na poprawę świeżości i dostępności wielu towarów, a pomoże w tym ponad 140 nowych pracowników, w tym także logistyków!

Belma Accessories System

Przedsiębiorstwo Belma Accessories System specjalizuje się w kompleksowej obróbce blach, zapewniając swoim klientom doradztwo techniczne i projektowe. Przedsiębiorstwo ma możliwość wykrawania w sposób laserowy i combi laserowy - CNC, wykrawania z kręgu i gięcia. Zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, linie produkcyjne i malowania proszkowego oraz szeroki zakres usług w zakresie uszlachetniania blach jest gwarancją pewnej i stabilnej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym.

Galster

Galster to największa grupa producentów owoców działająca na terenie Kujaw . Specjalizuje się w produkcji jabłek i gruszek. Posiada także sady śliwowe oraz czereśniowe. Grupa nieustannie inwestuje w nowoczesne technologie chłodnicze, sortowania i transport. Operuje na rynkach hurtowych, hipermarketach i delikatesach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Trans Expert

Trans Expert to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w rozliczaniu czasu pracy kierowców, jak również przygotowująca niezbędną dokumentację do Inspekcji Pracy i Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrudnia najwyższej klasy ekspertów, pracujących na autorskim oprogramowaniu etacho.net, które znacząco wspomaga współpracę i przepływ dokumentów między przewoźnikami a firmą.

Fresh Market

Ideą sieci Freshmarket jest inspirowanie Klientów do tworzenia świeżych i smacznych posiłków każdego dnia. Sklepy zlokalizowane są w centrach miast oraz w pobliżu osiedli, dzięki czemu umożliwiają wygodne, codzienne zakupy. Freshmarkety oferują rozległy wybór świeżych warzyw i owoców, pieczywa, sałatek i dań gotowych.

Poczta Polska

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych (listy i paczki), bankowo-ubezpieczeniowych oraz usług logistycznych. Firma rozwija także obszar usług cyfrowych realizowanych przez platformę Envelo (neoznaczek, neolist, neokartka).

Tele-Fonika Kable

Grupa TELE-FONIKA Kable S.A. (TF Kable) znajduje się w światowej czołówce firm branży kablowej, jest wiodącym europejskim producentem kabli i przewodów o znaczącym potencjale rozwojowym, ze stuprocentowym polskim kapitałem. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują swoich odbiorców w ponad 80 krajach. W swoim asortymencie posiadamy ok. 25 tys. typów kabli i przewodów. Spółka łączy dobre tradycje przemysłu kablowego w Polsce oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.