Międzynarodowy Program Nauki Języka Angielskiego
Cambridge

Chcesz dowiedzieć się jaki jest ulubiony deser królowej Elżbiety II, a może chciałbyś poznać kod Szekspira, czy też dowiedzieć się, które z angielskich słów pochodzi z języka aborygenów? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi na zajęciach prowadzonych w ramach Programu Cambridge.

CAMBRIDGE to nie tylko nauka języka angielskiego, to zajęcia w formie warsztatów dla uczniów pragnących biegle posługiwać się językiem angielskim. Zajęcia te dedykowane są posługującym się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym. To program dla tych, którzy chcą podszkolić swój język oraz przełamać barierę językową. Na zajęciach uczniowie zaznajamiają się zarówno z językiem potocznym jak i literaturą piękną. Jeśli jesteś ciekawy świata i marzysz nie tylko o tym, aby porozumiewać się w języku angielskim, ale również by czytać literaturę brytyjską w oryginale, to są to zajęcia dla ciebie.

Po zakończonych zajęciach nasi uczniowie przystępują do międzynarodowego egzaminu Cambridge ESOL. Egzaminy Cambridge mają bardzo wysoki prestiż i są uznawane na polskich i zagranicznych uczelniach wyższych. Ponadto, są bardzo cenione przez pracodawców na całym świecie.