Technik hotelarstwa

Hotel Wodnik w Bydgoszczy

Hotel SPA i Restauracja Wodnik to najnowszy czterogwiazdkowy obiekt w mieście, który wyróżnia się wyjątkową lokalizacją, profesjonalną obsługą oraz niezwykle komfortowymi pokojami o wysokim standardzie. Nasz hotel może jednocześnie pomieścić nawet do kilkudziesięciu osób, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na imprezy integracyjne czy śluby. Charakterystyczny dla Miedzynia jest malowniczy Kanał Bydgoski, będący niegdyś jednym z głównych wodnych ciągów transportowych. Do tej pory to najstarszy czynny śródlądowy kanał wodny w Polsce. Dla osób lubiących aktywny tryb życia nad kanałem znajdują się wygodne ścieżki biegowe i spacerowe.

Hotel Maraton

Maraton*** to hotel w Bydgoszczy, znajdujący się w spokojnym zakątku miasta, położonym niedaleko jego centrum. Hotel oferuje komfortowe i konkurencyjne cenowo pokoje, restaurację z bogatą kartą dań oraz parking z monitoringiem. Hotel zapewnia najwyższej jakości obsługę, a recepcja jest czynna całą dobę i dysponuje kantorem wymiany walut.

Holiday Inn Bydgoszcz

Holiday Inn Bydgoszcz**** należy do największej sieci hotelowej na świecie, jaką jest InterContinental Hotels Group. Jako najbardziej rozpoznawalna marka na świecie, co roku przyjmuje w swoich hotelach więcej Gości, aniżeli jakakolwiek inna grupa hoteli. Hotele Holiday Inn są w pełni przygotowane dla potrzeb zarówno Gości podróżujących w sprawach służbowych, jak również tych, którzy chcą wypocząć w przyjemnej atmosferze. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. .

Hotel Agat

Hotel Agat** mieści się w Bydgoszczy przy ul. Nad Torem 17. Jest to firma rodzinna działająca od trzech pokoleń w branży gastronomicznej i od 25 lat w branży hotelarskiej. Personel posiada wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie z zakresie świadczonych usług.

Hotel Campanile Bydgoszcz

Hotel Campanile Bydgoszcz*** jest usytuowany w centrum miasta i doskonale skomunikowany z ważnymi ośrodkami naukowymi, kulturalnymi, centrum biznesowym oraz sportowym. Goście hotelu Campanile Bydgoszcz mogą zjeść posiłek w restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej. Na terenie obiektu znajduje się również bar.

Hotel Słoneczny Młyn

Słoneczny Młyn to jedyny w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy położony nad rzeką Brdą, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

Hotel Zawisza

Hotel Zawisza oferuje komfortowe noclegi w Bydgoszczy, zapewniając doskonałe warunki do wypoczynku. Hotel mieści się na terenie nowoczesnego Kompleksu Sportowego Zawisza, oddalonego od ścisłego centrum miasta Bydgoszcz zaledwie o 2 km. Doskonała lokalizacja zapewnia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta, jak też ciszę i spokój – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek.

Park Hotel

Park Hotel to kameralny obiekt w centrum Bydgoszczy. Hotel oddalony jest od ścisłego centrum o zaledwie 1 km. Oferuje komfortowy wypoczynek w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy. Hotel znajduje się obok słynnego, charakterystycznego Kanału Bydgoskiego, nieopodal Opery Nova oraz w sąsiedztwie Starego Miasta. Dobra komunikacja miejska pozwala na szybki dostęp do najpopularniejszych atrakcji Bydgoszczy.

City Hotel

City Hotel*** to komfortowy nocleg, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera. Nowoczesne centrum konferencyjne, duży dozorowany parking oraz liczne udogodnienia gwarantują udany pobyt, pracę i relaks. A doskonałe usytuowanie w samym centrum Bydgoszczy ułatwia odkrywanie uroków miasta i pobliskich atrakcji.