Technik weterynarii

Klinika weterynaryjna Kora

Klinika działa od 25 lat i jest pierwszą, całodobową, szeroko specjalistyczną kliniką weterynaryjną w Bydgoszczy. Oferuje konsultacje internistyczne i chirurgiczne, szeroką diagnostykę oraz pełen zakres opieki medycznej, w tym także wizyty domowe. Klinika zatrudnia wykwalifikowany zespół lekarzy. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu zapewnia leczenie na najwyższym poziomie.

Chiron - Przychodnia weterynaryjna

Przychodnia weterynaryjna działa od 1991 roku. W trakcie swojej działalności nieustannie służy profesjonalną wiedzą oraz pomocą. Personel stale podnosi kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach oraz warsztatach. Klinika współpracuje z cenionymi specjalistami, dzięki czemu w pełni dba o zdrowie i kondycję pupili.

Zoovet - Gabinet weterynaryjny

Gabinet Weterynaryjny ZooVet działa od 2014 roku pod kierownictwem lek. wet. Zuzanny Toczkiewicz, którą cechuje profesjonalizm oraz pasja i serce do zwierząt. Gabinet ten to miejsce odznaczające się profesjonalną opieką i przyjazną atmosferą. Zespół to doświadczeni lekarze weterynarii, specjalizujący się w różnych dziedzinach i podchodzący do swojego zawodu z pasją i zaangażowaniem. Gabinet Weterynaryjny ZooVet zapewnia swoim podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie.

Gabinet weterynaryjny „Pies i Kot”

Gabinet weterynaryjny „Pies i Kot” oferuje wszechstronną opiekę medyczną dla czworonogów. Klinika dba, aby jej „pacjenci” zawsze czuli się komfortowo i bezpiecznie. Pracujący w gabinecie specjaliści z pasją oferują szereg badań: zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych, profesjonalne leczenie, zabiegi chirurgiczne i wszelkiego rodzaju porady.

Przychodnia weterynaryjna AURA

Przychodnia weterynaryjna oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług w zakresie profilaktyki i leczenia zwierząt. Ze względu na posiadanie fachowego sprzętu, wszystkie badania mogą odbyć się na miejscu. Zatrudnieni lekarze to wykwalifikowani profesjonaliści z ogromnym sercem i pasją do leczenia zwierząt.

Gabinet weterynaryjny KRASULA

Gabinet weterynaryjny Krasula oferuje usługi w zakresie leczenia i profilaktyki chorób bydła, a także inseminacji bydła, owiec kóz i koni. W placówce nabyć można rozmaite artykuły zoologiczne. Zatrudnieni lekarze to profesjonaliści, którzy czerpią ogromną satysfakcję z możliwości udzielenia pomocy czworonogom.