Technik hotelarstwa

Hotel Kuźnia w Bydgoszczy

Hotel Kuźnia*** położony jest w samym centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic miasta – Gdańskiej. Dzięki specyficznemu usytuowaniu - wewnątrz kamienicznej zabudowy – hotel stanowi prawdziwą ostoje spokoju. Doskonała lokalizacja i kameralna atmosfera miejsca ceniona jest zarówno przez osoby podróżujące w celach biznesowych, jak i turystów odwiedzających Bydgoszcz.

Hotel Maraton

Maraton*** to hotel w Bydgoszczy, znajdujący się w spokojnym zakątku miasta, położonym niedaleko jego centrum. Hotel oferuje komfortowe i konkurencyjne cenowo pokoje, restaurację z bogatą kartą dań oraz parking z monitoringiem. Hotel zapewnia najwyższej jakości obsługę, a recepcja jest czynna całą dobę i dysponuje kantorem wymiany walut.

Holiday Inn Bydgoszcz

Holiday Inn Bydgoszcz**** należy do największej sieci hotelowej na świecie, jaką jest InterContinental Hotels Group. Jako najbardziej rozpoznawalna marka na świecie, co roku przyjmuje w swoich hotelach więcej Gości, aniżeli jakakolwiek inna grupa hoteli. Hotele Holiday Inn są w pełni przygotowane dla potrzeb zarówno Gości podróżujących w sprawach służbowych, jak również tych, którzy chcą wypocząć w przyjemnej atmosferze. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. .

Hotel Agat

Hotel Agat** mieści się w Bydgoszczy przy ul. Nad Torem 17. Jest to firma rodzinna działająca od trzech pokoleń w branży gastronomicznej i od 25 lat w branży hotelarskiej. Personel posiada wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie z zakresie świadczonych usług.

Hotel Campanile Bydgoszcz

Hotel Campanile Bydgoszcz*** jest usytuowany w centrum miasta i doskonale skomunikowany z ważnymi ośrodkami naukowymi, kulturalnymi, centrum biznesowym oraz sportowym. Goście hotelu Campanile Bydgoszcz mogą zjeść posiłek w restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej. Na terenie obiektu znajduje się również bar.

Hotel Słoneczny Młyn

Słoneczny Młyn to jedyny w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy położony nad rzeką Brdą, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

Hotel Zawisza

Hotel Zawisza oferuje komfortowe noclegi w Bydgoszczy, zapewniając doskonałe warunki do wypoczynku. Hotel mieści się na terenie nowoczesnego Kompleksu Sportowego Zawisza, oddalonego od ścisłego centrum miasta Bydgoszcz zaledwie o 2 km. Doskonała lokalizacja zapewnia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta, jak też ciszę i spokój – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek.

Park Hotel

Park Hotel to kameralny obiekt w centrum Bydgoszczy. Hotel oddalony jest od ścisłego centrum o zaledwie 1 km. Oferuje komfortowy wypoczynek w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy. Hotel znajduje się obok słynnego, charakterystycznego Kanału Bydgoskiego, nieopodal Opery Nova oraz w sąsiedztwie Starego Miasta. Dobra komunikacja miejska pozwala na szybki dostęp do najpopularniejszych atrakcji Bydgoszczy.

City Hotel

City Hotel*** to komfortowy nocleg, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera. Nowoczesne centrum konferencyjne, duży dozorowany parking oraz liczne udogodnienia gwarantują udany pobyt, pracę i relaks. A doskonałe usytuowanie w samym centrum Bydgoszczy ułatwia odkrywanie uroków miasta i pobliskich atrakcji.