Monika Krajewska

7 września 2018

Filolog angielski, który uwielbia pracę z młodzieżą. Podczas zajęć kieruje się indywidualnym podejściem do ucznia. Lekcje języka angielskiego prowadzi w sposób interesujący dla uczniów, z wykorzystaniem rozmaitych pomocy multimedialnych. Jest zwolenniczką konkursów przedmiotowych, dlatego zachęca swoich uczniów do brania udziału w konkursach ogólnopolskich i wewnątrz szkolnych. W pracy zawodowej kieruje się mottem Benjamina Franklina: „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

Read more

Radosław Rataj

2 maja 2018

Praktyk, posiada duże doświadczenie zawodowe w działach logistycznych takich firm jak: Polkomtel, Fabryka C, Jago i Esdruk. Zaangażowany wychowawca. Słucha muzyki i interesuje się teatrem. Kilkukrotnie zagrał epizodyczne role w serialach telewizyjnych.

Read more

Agata Gralak

2 maja 2018

Turystyka towarzyszy mi od zawsze! Zaczęło się  niewinnie – od zwiedzania i odkrywania coraz to nowych zakątków Polski, początkowo jeszcze jako dziecko z rodzicami. Później pojawiało się coraz więcej samodzielnych wyjazdów po kraju, żebym odważyła się na podróże po Europie. Niepostrzeżenie pasja stała się sposobem na życie, ponieważ zostałam najpierw przewodnikiem turystycznym (terenowym po województwie kujawsko-pomorskim i miejskim po Toruniu), a później pilotem wycieczek. I tym zajmuję się na co dzień, łącząc „oprowadzanie turystów”  z nauczaniem turystyki w szkole.

Read more

Ewa Drobińska

2 maja 2018

Nauczyciel geografii, wychowania fizycznego, egzaminator maturalny, instruktor fitness, pływania, nordic walking Pełna charyzmy, optymizmu, poczucia humory i pasji, którymi zaraża innych. Kocha ludzi i swój zawód. Od lat związana z pracą z dziećmi dlatego założyła firmę szkoleniową, z ofertą skierowaną głównie do nauczycieli. Dodatkowo zajmuje się animacjami oraz organizacją wypoczynku dla dzieci.

Read more