Aktualności

Poprawkowe egzaminy zawodowe

Szanowni ABSOLWENCI! Aby przystąpić do poprawy egzaminu w SESJI ZIMOWEJ STYCZEŃ-LUTY 2021 r. nale...

2020/09/08

Informacje maturalne

2020/09/04

Znamy wyniki matury!

2020/08/10

Jak do nas dotrzeć?

2020/08/07

Mamy nową siedzibę!

2020/08/06

Harmonogram matury 2020

2020/05/28

Postaw na nowoczesną szkołę, sprzyjającą skutecznemu uczeniu się

Tylko połączenie
wiedzy teoretycznej z praktyką
jest w stanie przynieść
właściwe efekty

Przyjdź i przekonaj się, że
Technikum Menadżerskie
jest właśnie dla Ciebie.

Nasz pomysł na dobrą szkołę

Tworzymy uczniom warunki sprzyjające uczeniu się. Doradzamy, inspirujemy, namawiamy uczniów do podejmowanie działań często wykraczających poza tradycyjną edukację. Zachęcamy i wspieramy uczniów w procesie zdobywania wiedzy i umiejętności.


Dlaczego warto wybrać Technikum Menedżerskie?


Wspaniała atmosfera

W naszej szkole panuje wyjątkowa atmosfera! Jeżeli zależy Ci na przyjaznych relacjach między uczniami, nauczycielami oraz rodzicami - dobrze trafiłeś. U nas nikt nie jest anonimowy i odnajdują się tu również osoby nieśmiałe.

Praktyka

Dobrze trafiłeś również, jeżeli zależy Ci na praktycznych umiejętnościach wyniesionych ze szkoły. Nasza kadra nauczycielska skupia się nie tylko na przekazywaniu wiedzy teoretycznej, lecz szczególny nacisk kładzie na praktykę.

Solidne wykształcenie

Praktyczne i gruntowne wykształcenie to podstawa. Absolwenci naszego Technikum, dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym i zdobytym umiejętnościom praktycznym, z łatwością odnajdą się na wymagającym rynku pracy.

Duże możliwości

Naszym uczniom oferujemy programy dodatkowe, w tym międzynarodowy program nauki języka angielskiego, zakończony egzaminami w Cambridge. Daje on możliwość studiowania w blisko 2800 uczelni na całym świecie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Technikum inne niż wszystkie

Umożliwiamy zdobycie przyszłościowego zawodu oraz
kontynuowanie nauki na studiach. Przygotowujemy
uczniów do dobrego startu na rynku pracy.

Tylko u nas

Camrbidge i międzynarodowa matura

Projekt Fundacja Zawodowiec

Cisco Networking Academy

Wyjątkowa akcja "Daj sobie czas"

Warsztaty, kursy i szkolenia

Kierunki nauki

Informatyka

To kierunek dla kogoś, kogo fascynuje działanie systemów operacyjnych, oprogramowania i sieci. Na zajęciach poznasz budowę komputera i nauczysz się dokonywać jego napraw i modernizacji. Będziesz mógł uczestniczyć w konkursach i turniejach e-sportowych w szkolnej Gildii Graczy – w programie m. in. Lol, CS:GO i FIFA. U nas będziesz: - majsterkował przy sprzęcie - pisał programy - budował sieci - rozwijał się w e-sporcie Jeśli interesują Cię nowoczesne technologie, a języki programowania znasz lepiej od ojczystego, to zawód informatyka jest dla Ciebie! Dzięki niemu zdobędziesz szansę na dobrze płatną pracę.

Weterynaria

To kierunek dla kogoś, kocha zwierzęta i chciałby w przyszłości pracować z nimi. Na zajęciach poznasz nie tylko budowę, zwyczaje i sposoby hodowli zwierząt, będzie nowo nabytą wiedzę i umiejętności sprawdzać w praktyce podczas prac w schronisku, gospodarstwie i gabinetach weterynaryjnych. U nas będziesz: - przyprowadzać swojego pupila do szkoły na zajęcia z lekarzem weterynarii - weźmiesz udział w kursach zawodowych Jeśli masz w sobie mnóstwo empatii, lubisz pracę na świeżym powietrzu, kochasz zwierzęta i masz z nimi lepszy kontakt niż dr Doolittle, dołącz do nas i zostań technikiem weterynarii!

Gastronomia

To kierunek dla kogoś, kogo fascynuje przyrządzanie wyszukanych potraw i smakołyków. Po zajęciach będziesz mógł śmiało zmierzyć się z "Piekielną kuchnią". Jako uczeń naszej szkoły po będziesz gotował w barach i renomowanych restauracjach. Weźmiesz udział w praktykach zagranicznych i licznych konkursach kulinarnych. U nas będziesz: - gotował na promach kursujących do Szwecji - weźmiesz udział w kursach: cukierniczym, baristy, barmana, carvingu Jeśli kochasz jesteś kreatywny i dokładny, kochasz gotować i nie brakuje Ci zdolności manualnych, a także interesuje Cię dietetyka – dołącz do nas i zostań technikiem żywienia!

Hotelarstwo

To kierunek dla kogoś, kto lubi pracować w wyjątkowych miejscach dla wyjątkowych klientów. Na zajęciach poznasz tajniki pracy w hotelu na każdym stanowisku. Na praktyki udasz się do najlepszych bydgoskich hotelach, takich jak Mercure czy Holiday Inn – będziesz pracować na recepcji, poznasz komputerowe systemy hotelarskie i wykażesz się znajomością języków obcych. Jeśli uwielbiasz kontakt z ludźmi, władasz językami Szekspira i Goethego, możesz robić milion rzeczy na raz, a uśmiech nie schodzi Ci z twarzy, to praca w najlepszych hotelach globu czeka właśnie na Ciebie?

Logistyka i spedycja

To kierunek dla kogoś, kogo fascynuje sprawne działanie przedsiębiorstw, nie tylko z branży logistycznej. Jako uczeń naszej szkoły będziesz odbywać praktyki w firmach działających w całej Polsce i Europie, poczujesz się jak „szef” odpowiedzialny za niemal całą firmę: zasoby ludzkie, transport, planowanie, podział obowiązków i kontrolę budżetu i relacje z klientami. Ponadto weźmiesz udział w niezbędnych kursach – operatora wózka widłowego itd. Jeśli jesteś kontaktowy, pewny siebie i zorganizowany, a excelowe tabelki powodują szybsze bicie Twojego serca, to jest to zawód dla Ciebie!

Turystyka

Malownicze uliczki Pragi, zabytki Akropolu, tajemnice Rzymu… one tylko czekają, by je odwiedzić z pilotem/przewodnikiem, którym możesz być właśnie Ty! Jako uczeń naszej szkoły będziesz poznawać najważniejsze zabytki naszego kraju i wcielisz się w przewodnika oprowadzającego wycieczki. Ponadto odwiedzisz największe krajowe i zagraniczne targi turystyczne, gdzie zawrzesz nowe znajomości i wykażesz się znajomością języków obcych. Otwartość, „wygadanie” i dobry humor wskazane!

Ekonomia

Jeśli ułamki i pierwiastki to Twoi dobrzy kumple, nie brak Ci skrupulatności i wytrwałości, a „Wilk z Wallstreet” to Twój ulubiony film to dołącz do nas i zostań technikiem ekonomistą – kariera w bankowości stoi przed Tobą otworem! Jako uczeń naszej szkoły poznasz pracę ekonomisty w praktyce,. Dowiesz się, jak oszczędzać i pomnażać kieszonkowe, poznasz zasady rządzące giełdą, nauczysz się elementów prawa bankowego oraz elementów coachingu, które wzmocnią Twoje umiejętności miękkie.

Nasi uczniowie odbywają praktyki i staże w najlepszych firmach z naszego regionu. Dzięki temu mają wyjątkową szansę połączyć wiedzę z praktyką


Olimpiady i konkursy


Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna

Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna

Olimpiada Wiedzy o Hotelarstwie

Olimpiada Wiedzy o Hotelarstwie

Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Olimpiada BHP

Olimpiada BHP

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Wyjątkowa szkoła nie powinna ograniczać się tylko do przekazywania wiedzy. Powinna zarażać pasją i kreować zainteresowania uczniów. Przedstawiamy koła i kluby działające w szkole:

KLUB ROWEROWY

KLUB HUMANISTYCZNY

KLUB FILMOWY

DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ

KOŁO TEATRALNE

DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ

ZESPÓŁ WOKALNY

KOŁO WOLONTARIATU